Pedikúra

MAVEX

OKAMŽITÝ ÚŽASNÝ VÝSLEDEK.
BEZ POUŽITÍ NÁSTROJŮ NEBO FRÉZEK, CALLUSPEELING® ZCELA ODSTRANÍ POPRASKANOU KŮŽI A TVRDÉ MOZOLY RYCHLE A JEDNODUŠE.
ZDRAVÉ A KRÁSNÉ NOHY ZA POUHÝCH 15 MINUT!
VEŠKERÉ PRODUKTY ŠVÝCARSKÉ PEDIKÚRY JSOU BIO KVALITY A NEJSOU TESTOVÁNY NA ZVÍŘATECH.

Skalpelová pedikúra

Pedikúra je kosmetická péče o vaše nohy a chodidla. Pedikérka odstraňuje odumřelé buňky a ztvrdlou kůži, ošetřuje nehty, provádí masáž nohou zklidňujícími zvláčňujícími oleji a krémy, aby se Vaše nohy cítily jako v bavlnce. Pedikérku by měl navštívit každý, komu záleží na vzhledu a zdraví svých chodidel, ať už se jedná o muže nebo ženu. Jako prevenci proti popraskaným patám můžete hydratační ponožky.

Kdy na pedikúru nejít?

Máte-li nějaké plísňové nebo jiné infekce nohou, je zpravidla lepší navštívit kožního lékaře, který Vám s tímto problémem pomůže.

Co můžete očekávat od pedikúry?

Pedikúru začínáme namáčením nohou ve vodě s bylinnou solí nebo vonnými oleji, aby se pokožka zvláčnila. Nohy jsou uvolněné, teplé a zrelaxované. Poté pedikérka začne odstraňovat ztvrdlou kůži speciální žiletkou nebo skalpelem. Následuje ošetření a ostříhání nehtů na nohou a zapilování pilníkem. Nakonec provádí masáž, která je uvolňující a tím, že chodidla mají spoustu akupresurních bodů, tak i léčivá pro Vaše tělo. Masáž se provádí aromatickými vonnými oleji nebo krémy.