Přístroje

OXYNERGYParis

Oxynergy Paris jsou exkluzivní kosmetické přístroje vyrobené ve Francii, které jsou používány profesionály a jsou určené pro odbornou péči. Cílem přístrojů je zlepšení průniku produktu do epidermis a škáry. Hlavní technologií je proudové vstřikování čistého kyslíku, která se rovněž nazývaná bezjehlová / neinvazivní / mezoterapie. Vypínání pleti kyslíkem je velmi oblíbená léčba slavných hvězd.

POWER INFUSE TECHNOLOGY

Je moderní přístroj, který nám umožňuje dosáhnout vynikajících výsledků v krátké době. Slouží k zavádění účinné látky a zapracování sér, bez jakýchkoliv vedlejších účinků a kontraindikací. Za účelem zavádění účinných látek, je používán způsob okysličování. Séra jsou zaváděna intenzivním tryskovým proudem a díky mechanismu působení se zlepšuje proces regenerace, mikrocirkulace, obnovení a posílení kapilár. Pleť bude lehčí, budou zkorigovány viditelné známky stárnutí, zlepšený tón pleti, zvýšená spotřeba kyslíku kožními buňkami a přirozeně zvýšená produkce ATP.

Díky metodě okysličování se provádí lehká masáž (pulsování).

Během procedury nedochází k žádnému elektromagnetickému vlivu na organismus.

MEZOTERAPIE XPERT Fusion

XPERT Fusion Mezoterapie je vysoko napěťové impulsní proudové electroporační zařízení. Vysílaným proudem 200 mA o frekvenci 33 Khz, vznikají přechodné strukturální vysokonapěťové impulsy, nazývané elektroporace, které naruší lipidovou dvouvrstvu membrán. Tím se kanály na buněčné membráně otevírají a umožňují transcellulární cestou zavést produkty přes kůži až do "srdce" buněk.

XPERT Fusion Mezoterapie, lze kombinovat se systémy kožního propichování (roller a pero) nebo subkutánní (podkožní ) injekce.

Klinická studie:
Zlepšení transdermální dopravy.
Snížení nežádoucích účinků o 50%, včetně edému, bolesti a modřin u lipolýzy.
Bezbolestné omlazení pleti.
Okamžité a dlouhotrvající výsledky

Hlavní indikace:

Omlazení pokožky, expresivní (hluboké) vrásky, vrásky, vypnutí kůže, bělení, akné, proti celulitidě, lipolýza, sportovní medicína atd..
XPERT Foto biostimulační proces stimuluje omlazení živé tkáně červeným, zeleným nebo modrým světlem. Foto biostimulační proces je velmi podobný fotosyntéze.

Zařízení pro bezjehlovou mezoterapii, které má všechny výhody bezbolestného omlazení pleti. Konkrétní pulzní proud vysokého napětí vytváří buněčnou elektroporaci, redukuje permeabilitu (propustnost) pokožky a otevření buněčných pórů. Tím se zvyšuje penetrace léčiv do hlubších vrstev kůže k samému "srdci" buněk. Fusion EXPERT pomáhá dosáhnout dobrých výsledků jak v invazivní tak i v neinvazivní mezoterapii. Nezpůsobuje bolest, hematomy ani mikrotraumata.Paralelně s elektroporací působí vyzařované světlo (PDT technologie LED), které aktivuje určité biologické funkce kožních buněk.

LED vlastnosti

ČERVENÁ 645 nm (610-760 nm) umožňuje dodat potřebnou energii k provedení opravy na buněčné úrovni - známky stárnutí, povislá kůže, odbourávání kolagenu, povrchní a hluboké vrásky, jizvy, strie, celulitida, lipolýza, ztráta vlasů

ZELENÁ 520 nm (500-570 nm) - melasma, pigmentace, podráždění, zarudnutí, citlivá pokožka, váčky a tmavé kruhy pod očima, ochablá kůže

MODRÁ 420 nm (400-500 nm) - akné, pupínky a mastná pleť

Při použítí přístroje neucítíte žádnou bolest, pouze mírné brnění.

Indikace

Změny související s věkem a komplexní omlazení obličeje, prevence změn souvisejících s věkem, váčky a tmavé kruhy pod očima, pigmentace, bělení kůže, akné, post-akné, celulitida, strie, jizvy, místní ukládání tuků, alopecie

Biostimulační Laser POLARIS 2 

Je nejuniverzálnější typ biostimulačního laseru. Jeho hojivé světlo má široké spektrum použití.

Biostimulační laser Maestro (670 nm) má terapeutický účinek vhodný k hojení a regeneraci tkání. Hojivé účinky biostimulačního laseru jsou v estetické dermatologii široce využívány. Monochromatické a koherentní světlo laseru zvyšuje metabolizmus tkáně, podporuje novostavbu cév a průtok krve. Snižuje se svalové napětí, které je jednou z příčin tvorby vrásek. Regenerace buněk se projevuje celkovým omlazením pleti.
Laserové hydratační, regenerační a čistící pleťové masky jsou speciální gely s obsahem účinných látek, které v kombinaci s biostimulačním laserem mnohonásobně zesílí svůj účinek.


Dentální lampa WHITEPower 

Výkonný profesionální dentální přístroj pro účinné bělení zubů, který je certifikován pro bezpečné použití v lékařských ordinacích, nebo kosmetických salonech či studiích. Je založen na bělení studeným modrým SMD HD světlem (cold blue light), který aktivuje námi používaný dentální neperoxidový bělící gel WHITEPower. 

Vlastnosti:

  • Vlnová délka: 460 - 530 nm
  • Výkon: 36 W

Výrobce přístroje je renomovaným dodavatelem dalších specializovaných přístrojů přímo do zdravotnických zařízení a zubních ordinací.

Námi používaný gel na bělení zubů WHITEpower je vyroben v USA a vlastní certifikát o bezpečném kosmetickém produktu vystaveném dle podmínek EC regulace 1223/2009 anglickou certifikační společností EF Chemical Consulting Ltd. Tento bělící gel neobsahuje chemické látky jako např. perborate jenž se nachází v jiných bělících gelech a je vyroben čistě na přírodní bázi. 

Bělící gel je neperoxidový v souladu s Vyhláškou č.244/2012 ze dne 27 června 2012, kterou se mění vyhláška č.448/2009 Sb., o stanovení hygienických požadavků na kosmetické prostředky,ve znění pozdějších předpisů a to s účinností od 31.října 2012.

Diamantová mikro dermabraze

Nahrazuje starší technologie a vychází z principu mechanického peelingu aplikačními koncovkami pokrytými diamantovou drtí. Ta "obrušuje unavenou" vrstvičku kůže, čistí a oživuje ji. Zlepší se prokrvení kůže a stimulace kolagenních a elastických vláken. Hladší, svěží pleť, lepší tonus (barevně jednotnější pleť), povrchové pigmentové skvrnky, zjemněné póry jsou okamžitě viditelné. Mikrodermabraze výrazně zlepšuje účinnost kombinovaných ošetření - v kůži nezůstávají žádná rezidua cizorodého materiálu krystalů.

HAND SPA

Profesionální přístroj pečující o krásu rukou díky:

  • Vodní masáži s totálním masážním ozonovým efektem
  • LED - Chromotherapy - fototerapií s červeným (stimuluje krevní oběh, nervový systém, metabolismus, zdokonaluje buněčnou aktivitu, tvorbu kolagenu, aktivuje energetické rezervy), zeleným ( protizánětlivý efekt, vhodné pro problematickou pleť, vrásky a namáhanou pokožku) a modrým ( ideální pro citlivou pokožku, zklidňuje ji, ošetří i lehké spáleniny, nehtová podpora, bělení pigmentových skvrn) světlem
  • Kosmetické péči - profesionálních kosmetických produktů SENSOL a ozonové kosmetiky
  • výrobce SHARP&BOTANICA - Itálie

Ultrazvuková špachtle

Nejnovější model Bt-micro, který má nový, ultra lehký a tenký ergonomický design - je 12 mm tenký.

Bt-micro SLIM
• poskytuje výkonnou kombinaci ultrazvuku a mikroproudové technologie pro účinné ošetření, peeling, regeneraci, vyhlazení vrásek, exfoliaci, ionizaci a odstranění akné.

• nabízí čtyři programy s možností volby, vysoké nebo nízké úrovně hloubky ošetření. Nízká úroveň je i pro citlivou pokožku, vysoká úroveň je pro normální pleť:

EXFOLPouze ultrazvuk (ultrazvukové čištění)

SERUM Kombinace ultrazvuku a mikroproudu ** Vhodné pro séra a ampule

CREAM Kombinace ultrazvuku a mikroproudu ** Vhodné pro ošetření krémy

CLEAR Kombinace ultrazvuku a mikroproudu ** Vhodné pro ošetření akné

Ultrazvuková technologie

Bt-micro SLIM Režim EXFOL pracuje s ultrazvukovou technologií ve vysoké rychlosti kmitů (až 26 000 Hz) s hranou kovové plochy sondy pro peeling, kterou držíte v poloze 45 stupňů, pomocí vzestupných tahů na kůži. Pomocí BT-micro® a vhodných vzestupných tahů umožňujete bez námahy důkladné neinvazivní čištění.

Ultrazvuková frekvence se měří v cyklech za sekundu, nebo megahertz (MHz). Většina ostatních přístrojů pro ošetření péče o pleťultrazvukové technologie pracuje v rozmezí 18 000 - 20 000 Hz.

Bt-micro SLIM používá 26 000 Hz.

Převedení ultrazvukové energie dochází prostřednictvím vědeckého principu, který se nazývá piezoelektrický efekt. Elektrický náboj vytvoří mechanický tlak, tím vzniká vibrace krystalů a vytvoření zvukové vlny. Zvuková vlna s rychlými kmity se přenáší naplochu kovové sondy.

Ultrazvuková technologie rychlými kmity vytvoří energii na kůži, která působí jako tlakový čistič. Dále oddělí rohovitou vrstvu odzdravé kůže. Tím vytvoří větší mezibuněčné prostory, pro účinné proniknutí séra či krému do kůže.

Mikroproud

Mikroproud čili nízká úroveň elektrického proudu, odráží vlastní přirozené elektrické impulsy těla. Mikroproud může být použit pro různé ošetření jako je regenerace, vyhlazení vrásek, mezoterapie, odstranění akné dále zvyšuje produkci kolagenu a elastinu.

Navíc mikroproud stimuluje ATP, lidský bio katalyzátor pro všechnu buněčnou energii pro okysličení, prokrvení, stimulace tkání a přenos nervových vzruchů. Studie ukazují, že pomocí mikroproudu můžeme zvýšit ATP o 300 % až 500%, tím zvyšuje aktivitu fibroblastů, buněčných procesů.

Mikroproud historicky překonal další postupy pro iontoforézu a odstranění akné tím, že pracuje s vlastními přírodními úrovněmi těla elektrického proudu.

BT-micro SLIM zvyšuje penetraci produktů až o 65 % ve srovnání s použitím produktu přímo na kůži, kde je obvykle propustnost mezi 10 % a 15 %.

Výhody použití
• účinná mezoterapie (penetrace kosmetických výrobků do kůže)
• Odstranění staré kůže
• Vynikající peling
• Velmi jednoduchá obsluha
• Lze použít před a nebo po ošetření
• Může být použit na jakýkoliv obličej
• Módní a vyhledávaný
• Může být použit na jakýkoliv typ pleti
• Dostatečně jemný pro každodenní používání
• Pracuje s různými produkty, které jsou rozpustné ve vodě
• Oceněná řada v rodině ®bt-GEAR
• Vynikající pro uvědomělé zákazníky, které vyhledávají kvalitu

UV Lampa Crystal Nails

UV lampa Crystal Nails, 4x9W, 4 kusy zářivek

  • jedna z nejkvalitnějších lamp na trhu, která dokonale vytvrdí použitý gel a zaručí tak prodloužení životnosti nehtové modeláže