Prodlužování a doplňování řas

Prodlužování řas

Díky přirozenosti, nenáročnosti a především neodolatelnému půvabu, tato novinka otřásla světem. Pořiďte si nádherné dlouhé a přirozené řasy, které Vám budou ženy tiše závidět a muži obdivovat. Prodloužené zatočené řasy orámují Vaše oko neodolatelnou délkou, objemem a dodají Vašemu pohledu smyslnou a vzrušující jiskru. A zároveň nevinnost, když je sklopíte.

Na jakém principu metoda funguje?

Na vlastní řasy se aplikují řasy speciálním medikálním adhesivem, řasa na řasu. Vaše řasy dále rostou dle svého přirozeného cyklu i s novou řasou. Spojení je tedy neviditelné, proto tak přirozené a zároveň pevné.

Vy, které ještě prodloužené řasy nemáte a rozhodujete se, zda prodloužení podstoupit, můžete mít obavu, zda se Vaše řasy nezničí. Můžeme Vás však ubezpečit, že řasy se neničí a to nejen díky použití kvalitních materiálů a provedené práci na základě odborné rekvalifikace a školení, ale také proto, že Vaše vlastní řasy denně přirozeně vypadávají a s nimi tedy i řasy nalepené a vypadlou řasu nahradí řasa nová, která místo ní naroste. Není to tedy tak, že by daná řasa byla polepována x měsíců a působením lepidla byla zatěžována. Není se čeho bát, přijďte se přesvědčit.