Lipolaser

Lipolaser

Ošetření rozpouštějící tukové buňky, které se přes játra pomocí lymfy dostanou z těla ven. 

Lipolaser je nízkoúrovňový laser, který se nazývá také studeným laserem. Tento stimuluje tukové buňky tak, že dochází ke zkapalňování tuku obsaženého uvnitř buňky. Zkapalněný tuk následně prochází zkrz obal tukové buňky do mezibuněčného prostoru. Z tohoto prostoru pak zkapalněný tuk odchází do lymfatického systému. Tukové buňky se po vypuštění tuku zmenšují, což má za následek postupné snižování obvodu boku, pasu, stehen, paží a případně dalších míst, na kterých dochází k ukládání tuku. Lipolaser tukové buňky nepoškozuje ani neodstraňuje, pouze zmenšuje jejich objem. 

Při ošetření se výsledky dostavují postupně. Mezi jednotlivými ošetřeními by nemělo uplynout více než 72 hodin. Doporučuje se ošetření každý druhý nebo třetí den. Doporučujeme podstoupit lymfatickou masáž k uvolnění lymfatických uzlin, k rozproudění lymfy pro odplavování uvolněných tuků.

Je nezbytné dodržovat denní pitný režim, kdy byste měli vypít 3-4 litry čisté a neperlivé vody. Nedoporučujeme konzumaci kofejnových nápojů a alkoholu, které mohou negativně ovlivňovat lymfatický systém při odstraňování tuků v organismu. Tato skutečnost může snížit výsledek ošetření. Strava by měla být vyvážená, pestrá a netučná. Doporučuje se pohyb, cvičení nebo rychlá chůze, alespoň po dobu půl hodiny denně. Aktivujete tím lymfatický systém a dochází tak k rychlejšímu odstraňování tuků z organismu.

Při dodržení veškerých doporučení můžou klienti dosáhnout při pouhých 10ti ošetřeních ztrátu v průměru až 9-10 cm v pase, bocích a stehnech. Výsledky zazamenáte postupně cca po 14ti dnech. Je potřeba nechat tělu čas, aby odplavilo veškeré uvolněné tuky v důsledku ošetření z těla ven. Ošetření můžete podstoupit opakovaně, buď hned po ukončení základního programu nebo s několika měsíční pauzou. Při opakovaném ošetření můžete samozřejmě očekávat ještě výraznější účinky. 

Ošetření je 100% neinvazivní a bezbolestné. Laserová liposukce je vhodná také pro klienty s kovovými implantát nebo s jinými kontraindikacemi, které jim znemožňují kavitaci (ultrazvuková liposukce).

Kdy se zákroku vyhnout?

• závažné onemocnění ledvin a jater
• vysoký krevní tlak
• nádorové onemocnění, chemoterapie a v období do jednoho roku po úspěšném ukončení chemoterapie
• záněty žil a hluboké žilní trombozy
• hemofilie a zvýšena krvácivost
• žaludeční a dvanácterníkové vředy
• diabetes
• těhotenství a kojení